In actie komen

U kunt UNICEF op vele manieren steunen! Van het plaatsen van een banner op uw Facebook tot het organiseren van een UNICEF-loop.
Jaarlijks houden honderden mensen een actie voor UNICEF. Hun steun betekent heel veel voor vele kinderen over de hele wereld. U kunt van alles doen. Organiseert u een feest of receptie? Vraag uw gasten geen cadeau mee te nemen, maar een schenking aan UNICEF te doen. Doet u mee aan een sportevenement? Laat u sponsoren!
Voer online campagne met ons
Plaats UNICEF banners op uw eigen website! Help ons mee campagne te voeren!
Bestel unieke UNICEF-producten
Lever uw oude mobiel in
Wist u dat u UNICEF kunt helpen door uw oude mobiel in te leveren? Voor elke bruikbare mobiele telefoon krijgt UNICEF een vergoeding. Help mee!
UNICEF loop
U kunt ook uzelf laten sponsoren tijdens de UNICEF bedrijvenloop en zo zelf geld bij elkaar lopen voor UNICEF. Daarnaast kunt u zelf een UNICEF loop organiseren voor uw relaties, uw medewerkers, hun vrienden kennissen en familie.




















